Mazur & Binkiewicz | Producent figur reklamowych i dekoracyjnych
O NAS

Przez lata istnienia naszej firmy na rynku wypracowaliśmy metody i techniki, które podniosły standardy produkcji oraz jej skalę tak aby sprostać wyzwaniom na arenie międzynarodowej. Stworzyliśmy perfekcyjne zaplecze techniczne by zapewnić wyjątkową obsługę klienta. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników z wieloletnim doświadczeniem.

Jako jedyni na rynku posiadamy profesjonalne kabiny lakiernicze, które umożliwiają nam szybsze i dokładniejsze lakierowanie figur. Komory z funkcją suszenia znacznie ułatwiają i przyspieszają procesy produkcji oraz zapewniają wysoką jakość i trwałość lakieru.

Priorytetem naszej firmy jest dostarczanie klientom wyjątkowej jakości produktów. Dlatego właśnie używamy najlepszych materiałów dostępnych na rynku. Sięgnęliśmy po nowe technologie. Oprócz farb wysokiej jakości używamy strzyży tekstylnej, która swoim wyglądem przypomina zamsz. Na życzenie klientów nadajemy powierzchni tworzywa sztucznego wygląd metalu wypolerowanego na wysoki połysk. Dzisiejsze figury nie stoją tylko w ogrodzie ale są to eleganckie figury dekoracyjne, które dodają smaku do stylowego gabinetu, holu lub stanowią ozdobę komody, lub stolika. Figurki idealnie nadają się na wyszukany, gustowny prezent, który wywołuje przyjemne wrażenia wzrokowe i na długo pozostaje w pamięci. Figurki ozdobne często mają charakter symboliczny, dlatego stanowią świetny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Nasze produkty ozdabiały i ozdabiają znane wystawy sklepowe, ulice, eventy, galerie na całym świecie.

Pozycja na rynku jaką osiągnęliśmy jest najlepszym potwierdzeniem, iż klienci doceniają nasze starania.